Kde ochutnat zvěřinu na Šumavě – no přece v našem hotelu! Máme vlastní chov, šéfkuchaře, který se specializuje na pochoutky ze zvěřiny a také organizujeme pobyty a hony pro myslivce.

Kde ochutnat zvěřinu na Šumavě – Hotel Kollerhof

Náš hotel poskytuje celoroční ubytování se vším pohodlím. Hotelové pokoje jsou útulné a komfortní, jsou vybaveny balkonem, sprchou a WC. Pro hotelové hosty je k dispozici sauna, parkoviště a garáž, v létě posezení na terase s grilováním. Naše kuchyně vám nabízí bohatou snídani – bufetový stůl, česká jídla a speciality ze zvěřiny z okolního loveckého revíru.

Kde vaří zvěřinu

Šumavská zvěřina

Prodejem zvěřiny se zabýváme již od roku 1996 a jako rodinná firma od samého počátku klademe velký důraz na vysokou kvalitu, solidní jednání a osobní přístup ke každému zákazníkovi. Nabízíme zvěřinu od zvěře spárkaté, pernaté až po zajícovité. Převážnou část zvěřiny vykupujeme v oblasti Šumavy, Středočeského kraje a  Jihočeského kraje. Svoz zvěřiny zajišťujeme vlastními vozidly a pro zajištění dobré kvality vykupované zvěřiny provádí výkup pouze rodinní příslušníci. Zvěřinu vykupujeme rovněž v místě provozovny.

V roce 2000 došlo k rozšíření provozu a byla vybudována porážka na farmovou zvěřinu. Současně s tím byl provoz rozšířen o zpracování pernaté zvěřiny.

Hotel Kristián, Kubova Huť

Místo v jednom z nejkrásnějších koutů Šumavy, kde se potkávají skvělé služby ubytování s gastronomickými zážitky, které vyvolávají úsměv na tvářích. Kulinářské zážitky mají velkou tradici už od dávných dob, kdy zde stával ještě původní moderní hotel Kuba od jistého pana Pawlitschka. V té době se tradovalo o místních specialitách, jako byla jehněčí pečeně na medu s bramborovými liškami až k Praze. Nyní je hotel nově zrekonstruován a snaží se obnovit tradici. V nabídce je velmi dobrá česká kuchyně, velký výběr jídel, které serviruje ochotný a příjemný personál, což vytváří příjemné prostředí. Největší doporučení k návštěvě je pro rodiny s dětmi, vždy je potřeba včasná rezervace. V obci Kubová Huť při své návštěvě jistě nezažijete nudu. Konají se zde taneční večery, maškarní plesy, sportovní a zábavné hry, divadla a mnoho dalšího.