Luxusní ubytování Šumava – tato oblast patří k velmi oblíbeným turistickým oblastem a proto zde najdete velké množství různých ubytovacích zařízení – od sparťanských horských chat bez elektřiny, přes útulné rodinné penziony až po luxusní hotely pro nejnáročnější klientelu.

Luxusní ubytování Šumava – Hotel Kollerhof

Hotel Kollerhof patří k těm posledně jmenovaným, zakládáme si na útulně a citlivě zařízených pokojích s veškerým komfortem.

Náš hotel se může pochlubit 3 hvězdičkami, nabízíme 38 lůžek v převážně v 1 a dvou lůžkových pokojích a také v rodinných apartmánech pro 4 osoby.

Apartmány mají dvě oddělené ložnice a společnou sprchu a WC.

Všechny pokoje mají svou vlastní předsíň, koupelnu, TV/SAT, připojení k internetu a balkon.

Krom ubytování nabízíme i stravování v naší restauraci, kde vám kromě běžné české kuchyně nabídneme i delikatesy ze zvěřiny z našeho vlastního chovu. Máte-li zájem o uspořádání soukromé akce, lze využít nás uzavřený salonek s rustikální výzdobou.

V suterénu hotelu můžete využít saunu s odpočívárnou a šatnou.

Luxusní ubytování Šumava

Hotel Kollerhof

 

Ubytování Šumava – nabídka

Hotel Resort Relax

Resort je obklopený přírodou a nachází se na klidném místě, kde je Lipno nejširší. Uspokojí potřeby všech návštěvníků. Rodiny, páry i skupiny přátel a firemní akce.

https://www.hotelresortrelax.cz

Wellness hotel Svatý Tomáš

Nabízí kombinaci wellness zážitků, romantického a luxusního ubytování a panenské přírody Šumavy nabízí náš wellness hotel Svatý Tomáš. Leží téměř na samotě, uprostřed hlubokých lesů, ve velmi zachovalé části Šumavy v oblasti Svatotomášského pohoří, na pravém břehu přehrady Lipno.

https://hotel-svatytomas.cz/wellnesshotel-sumava-svaty-tomas/

Hotel Annin

Ubytování v Hotelu Annín je navrženo v souladu s okolní přírodou Kašperských hor. Pokoje jsou obložené dřevem a vkusnými látkami. Hotel je konstruován tak, že umožňuje propojit více pokojů dohromady a vytvořit tak komfortní rodinné apartmány pro více hostů. K celkové cenně ubytování je zahrnuta i snídaně formou švédských stolů.

http://www.hotelannin.cz/levne-ubytovani-sumava

 

Apartmány Braníčkov
Areál Braníčkov – to je samota na Šumavě, vzdušné lázně, rozlehlé lesy, louky, ticho a klid…Ubytujeme vás v moderních apartmánech. Jsou perfektně zařízené a některé i bezbariérové. Těšte se na wellness centrum s bazénem se slanou vodou, saunou, vířivkou. Do bazénu mají naši hosté neomezený vstup ZDARMA.
http://branickov.cz

Hotel Kristian
Hotel prošel v roce 2017 celkovou rekonstrukcí a vy se tak můžete těšit na zbrusu nové moderní pokoje v šumavském stylu. Důraz je kladen hlavně na dřevo a maximální pohodlí. Restaurace hotelu Kristian se za velmi krátkou dobu stala velmi vyhlášenouChceme, aby se u nás líbilo i vašim dětem. Proto jsme pro ně vybudovali velikou dětskou hernu. Pro váš naprostý komfort a relaxaci je vám po celý den k dispozici vnitřní vyhřívaný bazén.
https://www.kristian1000.cz

Penzion Adamův Dvůr
Nejobecněji lze náš podnik charakterizovat jako designový penzion. Pokoje jsou proto esteticky koncipované, nikoliv čistě účelné. Některé jsou malinké, některé prostorné a věříme, že si každý najde ten svůj pravý, který mu bude vyhovovat. Všechny jsou ovšem útulné a mají genius loci.
https://www.adamuvdvur.cz/penzion-adamuv-dvur

Apartmány Na soutoku
Vyberte si ze šesti prostorných kompletně vybavených apartmánů o rozloze od 45 m² do 105 m². Začněte u nás vaši cestu po Šumavě! U nás v srdci Modravy jste na tom nejlepším startovním místě pro vaše zimní cesty. Ať už jste nádhernou přírodu přijeli poznávat na běžkách, chcete sjíždět kopce nebo podnikat pěší túry, od nás se můžete vydat doslova na všechny strany.
https://www.apartmanynasoutoku.cz