Svatby Šumava – tato oblast nabízí překrásnou přírodu, jak v létě i zimě, romantická zákoutí, lesy, zasněžená údolí i jezera, což se skvěle hodí zejména pro svatební focení.

Chcete-li uspořádat svou svatební hostinu právě zde, přinášíme výběr nejlepších podniků pro organizaci svatební hostiny.

Svatby Šumava – Hotel Kollerhof

Náš hotel disponuje restaurací s vynikající českou kuchyní, jsme schopni vám připravit svatební menu na míru. Můžeme se pochlubit zejména specialitami ze zvěřiny, kterou sami chováme.

Nabízíme uzavřený salonek pro menší společnost, který je zařízen stylovým nábytkem. Krom hostiny se u nás můžete ubytovat v komfortně zařízených a plně vybavených 1-2 lůžkových pokojích a dvou apartmánech.

REZERVACE TERMÍNU

Hotel Svatý Tomáš

Pokud si přejete opravdu romantickou svatbu, pak věříme, že právě takovou na Svatém Tomáši na Šumavě můžete prožít.

Romantickou prostředím a polohou hotelu uprostřed lesů Šumavy.

Romantickou historickým duchem bývalého loveckého zámečku.

Romantickou netradičním prostředím pro konání svatebního obřadu.

Romantickou komfortním a stylovým ubytováním – pro novomanžele v prezidentském apartmá!

Romantické prostředí hotelu Svatý Tomáš je ideálním místem pro uspořádání tak významné akce jakou je svatba. Jsme připraveni učinit z tohoto významného dne, den na jaký se nezapomíná. Celou svatbu Vám „ušijeme na míru“ dle Vašeho přání. A pokud jde o uspořádání romantické svatby, nemáme v regionu konkurenci.

hotel-svatytomas.cz

 

Bečvářův srub

Penzion Bečvářův srub je jako stvořený pro romantickou a jedinečnou svatbu včetně svatebního obřadu, svatební hostiny, pokoje pro novomanžele a pro Vaše blízké. 

Klademe důraz na individuální potřeby každého z Vás

www.sumavasrub.cz

 

Strnadovský mlýn

Romantické venkovské prostředí, krásná okolní příroda, zpěv ptáků a svit sluníčka, to vše podtrhne originalitu vašeho svatebního dne. Mlýn je ideální pro střední až velké svatby (60 až 120 lidí) a Vaše svatební oslava zde může trvat bez omezení až do rána. Malé svatby (pod 50os) také děláme, termíny nabízíme však obvykle jiné než sobotní i když dohoda je možná. Jednou z nejdůležitějších částí svatebního dne je bezesporu samotný obřad. U nás můžete mít svůj svatební obřad blízko rybníka na malebné louce sekané do tvaru srdce či v sále Staré Mlýnice …. Je jen na vás, které místo vás nejvíce okouzlí a stane se svědkem vašeho vstupu do společného manželského života.

www.strnadovskymlyn.cz

 

 

Horský hotel Hájenka

Prostředí EA Horského hotelu Hájenka*** je jako stvořené pro pohádkové svatby a romantické oslavy. Uprostřed nádherné krajiny nabízí klidnou romantickou atmosféru, perfektní služby, vyhlášenou restauraci, klidné ubytování a celou škálu wellness, relaxačních a sportovních aktivit.

Víme, že svatební den patří mezi nejdůležitější okamžiky života a rádi pro vás připravíme dokonalou svatební oslavu či romantický víkend. Náš tým zajistí vše potřebné od návrhu svatebního dne až po jeho celou organizaci.

www.hotelhajenka.cz

 

 

Hotel Rohanov

Rozhodli jste se pro svatbu v klidném a romantickém prostředí Šumavy? Umíme připravit svatební den až pro 150 hostů. Můžete se rozhodnout, zda využijete prostory restaurace, nebo zda chcete svatbu ve stylu zahradní party. Případně naplánujeme i malou komorní oslavu pouze pro blízkou rodinu. Vyberte si z možností, rádi vám vyjdeme vstříc. Zajistíme dostatečný počet party stanů, výzdobu stolů, potahy na židle. Pokud počasí nepřeje nebo prostě dáváte přednost klasice, máme pro vás připravené prostory na hostinu.

www.hotel-rohanov.cz