Ubytování na Šumavě – Šumava je ideální pro rodiny s dětmi, páry, jednotlivce, skupiny i školy v přírodě. Nabízí širokou škálu ubytovacích zařízení od jednoduchých horských chat, přes útulné rodinné penziony až po luxusní hotel poskytujících všemožný komfort.

Ubytování na Šumavě – hotel Kollerhof

Náš hotel se nachází v kouzelné krajině na okraji lesa. Hotelové pokoje jsou útulné a komfortní, jsou vybaveny balkonem, sprchou a WC. Pro hotelové hosty je k dispozici sauna, parkoviště a garáž, v létě posezení na terase s grilováním. Naše kuchyně vám nabízí bohatou snídani – bufetový stůl, česká jídla a speciality ze zvěřiny z okolního loveckého revíru.

Hotely Šumava

Hotel Mádr Modrava

Hotel MÁDR Modrava očekává své hosty v prostorných a komfortně zařízených pokojích ve městě Modrava. Pro ubytované hosty je k dispozici restaurace přímo v objektu každý den. Bezplatné parkoviště pro ubytované hosty je přímo u objektu.

Hotel Farma U Mauritzů Stožec 

Hotel Farma U Mauritzů Stožec nabízí prostorné a komfortně zařízené pokoje (25 ks) pro hosty, kteří hledají uvolnění po namáhavém dni ve městě Stožec. Možnost stravování v restauraci přímo v objektu. Ubytovaným hostům je k dispozici parkoviště za poplatek přímo u objektu.

Hotel Zlatý potok

Horský hotel Zlatý Potok v šumavské obci Řetenice se nachází nad Amáliným údolím, které patří mezi nejkrásnější údolí na Šumavě. Od města Kašperské hory jej dělí pouhé 4 km. Nabízíme prostorné, stylově zařízené dvou – čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky.      

Hotel Nebespán

V našem příjemném hotelu v Kašperských Horách s jedinečnou atmosférou vám nabídneme nejen výbornou čerstvou kávu, špičkovou restauraci a krásné ubytování, ale také dvě další ingredience, které pečlivě střežíme a opečováváme. Jsou to vlídnost a profesionalita. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, zapomněli alespoň na chvíli na všechny vaše starosti a rádi se k nám vraceli. Vzhledem k malému počtu pokojů máme čas se všem našim hostům osobně věnovat!