Wellness hotely Šumava – Wellness je všeobecný název pro relaxační zařízení, které spojuje vířivé vany, sauny a mnoho dalšího relaxačního vybavení. Všeobecně je však wellness velmi široký pojem, které znamená cestu k souladu těla a mysli. Ve wellness jde především o to aby se člověk cítil spokojeně a šťastně.

Wellness hotely Šumava – hotel Kollerhof

Celoroční komfortní ubytování pro páry, jednotlivce i rodiny s dětmi. Celý hotel je zařízen v alpském stylu, nabízí ubytování ve stylových pokojích. Možnost stravování v hotelové restauraci, specializované na pochoutky z vlastní divoké zvěře.

Orea Resort Šumava

Orea Resort Horizont**** je vyhlášen svým moderním, nadstandardně vybaveným fitness centrum s bazénem o rozloze 1280 m2. Pro ty, kteří hledají aktivní odpočinek, je k dispozici fitness centrum s bazénem a kardio přístroji, běžeckými pásy, veslovacími trenažery, steppery a dalšími.

Každý večer je navíc pouze pro dospělé od 19.00 do 21.00 hodin připravena relaxační romantická atmosféra za doprovodu uklidňující hudby.

Aparthotel Wellness Knížecí cesta

Jsme si vědomi toho, co pro nás znamená okolní příroda a její hodnoty, což nás také motivuje a zavazuje, abychom zde s přírodou žili v harmonii a byli k ní šetrní. Proto při tvorbě wellness využíváme přírodní materiály, zdroje a procedury. Wellness znamená odpočinek, ale je to i cesta jak přivést k rovnováze sami sebe a naučit se využít svůj potenciál pro skutečnou kvalitu života. Užijte si na Knížecí Cestě relaxaci, čerpejte fyzické i psychické síly v čistě přírodním duchu.